Adam Haertle

Ekspert bezpieczeństwa z dwudziestoletnim doświadczeniem, a także prelegent, trener i wykładowca.

Laureat prestiżowej nagrody Digital Shapers 2021 magazynów Forbes i Business Insider.

Co roku prowadzi ponad 150 prelekcji dla grup otwartych oraz zamkniętych w Polsce oraz zagranicą, poświęconych kwestiom bezpieczeństwa w sieci, zagrożeń związanych z korzystaniem z bankowości elektronicznej, prywatności oraz ochrony informacji w przedsiębiorstwie.

Z sukcesem przeszkolił zarówno zarządy największych polskich przedsiębiorstw jak i pracowników setek firm i instytucji. W swoich prezentacjach prostym, przystępnym językiem i na prawdziwych przykładach opisuje realne zagrożenia czyhające na firmy i użytkowników.

Jest także twórcą i redaktorem naczelnym serwisu ZaufanaTrzeciaStrona.pl, jednego z najpopularniejszych polskojęzycznych serwisów internetowych poświęconych bezpieczeństwu informacji.

Przed założeniem własnej firmy pracował jako konsultant bezpieczeństwa w firmie Deloitte a następnie jako CISO w firmie UPC, gdzie przez 12 lat odpowiadał za ochronę informacji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Od 2004 regularnie występuje na wszystkich dużych konferencjach poświęconych bezpieczeństwu w Polsce, gdzie zbiera najwyższe oceny w ankietach uczestników. Organizuje także jedną z największych polskich konferencji poświęconych bezpieczeństwu - Oh My H@ck (omhconf.pl).