Materiały prasowe

Materiały do pobrania

LOGO wydarzenia i organizatorów

Pobierz paczkę z kompletem logo Konwentu Ochrony Danych i Informacji 2022.
Paczka zawiera:
- logo 11 edycji,
- logo tematyczne,
- logo FORSAFE.


Informacja prasowa 2022 (11 edycja)

Pobierz informację prasową o 11. Konwencie Ochrony Danych i Informacji 2022


Więcej

11. edycja Konwentu Ochrony Danych i Informacji.

zakodowani na bezpieczenstwo

 

W tym roku czeka nas 11. edycja Konwentu Ochrony Danych i Informacji. Odbędzie się ona w dniach 20-21 października 2022 r. Jak co roku uczestnicy wydarzenia spotkają się z ekspertami ze świata nauki, administracji i biznesu, którzy są specjalistami w dziedzinie ochrony danych i bezpieczeństwa informacji. Tegoroczna edycja Konwentu skupiona będzie na zagadnieniach, które sprawiają interpretacyjną trudność w praktycznym stosowaniu. 

11. Konwent Ochrony Danych i Informacji organizowany jest przez spółkę audytorską FORSAFE. Wydarzenie to od lat cieszy się uznaniem w branży ochrony danych i bezpieczeństwa informacji w Polsce. Ze względów bezpieczeństwa, również w tym roku, Konwent odbywać się będzie w formie online, co na przestrzeni ostatnich dwóch lat spotkało się z pozytywnym odbiorem uczestników.

Temat przewodni nadchodzącej edycji to „Zakodowani na bezpieczeństwo”. Uczestnicy wydarzenia będą mogli usłyszeć, na jakie zagadnienia należy zwrócić szczególną uwagę przy przetwarzaniu danych osobowych.

20 października swoim doświadczeniem i wiedzą podzielą się uznani eksperci w dziedzinie ochrony danych, którzy rozpoczną Konwent od wygłoszenia swoich prelekcji. Panel ekspercki zakończy debata komentatorska.

21 października rozpocznie się druga część Konwentu, którą stanowić będą warsztaty #DataProtectionMixer, podczas których uczestnicy spotkają się w niewielkich grupach w 4 różnych pokojach webinarowych. #DataProtecionMixer to sprawdzona forma warsztatów tematycznych, które z powodzeniem towarzyszą wydarzeniu już od 5 lat. Każdy z warsztatów prowadzony jest przez specjalistę w danej dziedzinie. 

Udział w tegorocznym Konwencie Ochrony Danych i Informacji jest bezpłatny.

Rejestracja dostępna na stronie organizatora: https://www.konwentodo.pl/rejestracja

Więcej informacji

Facebook: https://www.facebook.com/KonwentOchronyDanychiInformacji/
Agenda: https://konwentodo.pl/agenda/ 
Zdjęcia z poprzednich edycji: https://konwentodo.pl/galeria/